seminarium Tomasz Łysek

Wykład dotyczy współczesnych metod projektowania: pasywne układy zwrotnic zestawów głośnikowych oraz układy elektroniczne subwooferów aktywnych.
Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszam na seminarium Katedry Akustyki które odbędzie się w trybie hybrydowym 16 stycznia 2024r. o godz. 11.30 w Audytorium im. Prof. Szczepana Szczeniowskiego wraz z transmisją na MS TEAMS.
Referat wygłosi Pan Mgr inż. Tomasz Łysek, absolwent Politechniki Poznańskiej, elektronik.
Współorganizatorem seminarium jest Poznański Oddział Polskiego Towarzystwa Akustycznego.
Tytuł: Projektowanie urządzeń elektroakustycznych w ujęciu praktycznym
NAGRANIE wykładu na YOUTUBE Katedry Akustyki >>> 
Streszczenie:
Wykład dotyczy współczesnych metod projektowania urządzeń elektroakustycznych, takich jak pasywne układy zwrotnic zestawów głośnikowych oraz układy elektroniczne subwooferów aktywnych. W treści wykładu zostanie także zaprezentowana nowa metoda elektronicznej redukcji zniekształceń nieliniowych w niskotonowych głośnikach magnetoelektrycznych (dynamicznych).
Biogram:
„Magister inżynier Tomasz Łysek jest absolwentem Politechniki Poznańskiej. Na co dzień mieszka i pracuje we Wrześni jako elektronik. Jego zainteresowania naukowe koncentrują się na projektowaniu, konstrukcji i montażu układów elektronicznych, takich jak wzmacniacze lampowe, wzmacniacze tranzystorowe, filtry elektryczne, odbiorniki radiowe, generatory i wobulatory.
Pozdrawiam,
Andrzej Wicher