Bettermaker – do it better! Hybrid mix presentation on Bettermaker equipment

seminarium Katedry Akustyki które odbędzie się 11 czerwca 2024r. o godz. 11.30

Serdecznie zapraszam na seminarium Katedry Akustyki które odbędzie się 11 czerwca 2024r. o godz. 11.30 w Audytorium im. Prof. Szczepana Szczeniowskiego.

Referat wygłosi Pan Marek Walaszek, absolwent kierunku Reżyseria Dźwięku na Wydziału Fizyki UAM.

Bettermaker – do it better! Hybrid mix presentation on Bettermaker equipment

Pan Marek Walaszek jest odnoszącym sukcesy, nagradzanym inżynierem dźwięku, właścicielem marki Bettermaker. Tematem seminarium będzie analiza marki oraz sposoby miksu i masteringu hybrydowego z wykorzystaniem urządzeń Bettermaker. Podczas spotkania omówione zostaną początki firmy oraz teraźniejsze wyzwania prowadzenia międzynarodowego biznesu pro-audio. Oprócz tego przewidziano prezentację działania urządzeń na podstawie przykładów utworów czołówki polskich i zagranicznych wykonawców.

Andrzej Wicher
Assoc. Prof. Andrzej Wicher, PhD